У Стоянові Радехівського району провели мистецький вікенд для дітей

7 листопада 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У неділю, 6 листопада, у селі Стоянів Радехівського району в рамках програми мистецького таборування для дітей та молоді відбулась чергова акція "Мистецький вікенд". Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

На гостей свята чекала насичена концертна програма за участі місцевих аматорських та районних колективів, ансамблів танців і музики, окрім того, на сцені вперше дебютував місцевий аматорський молодіжний театр з виставою "Коза-дереза" на сучасний лад.

Дітям провели хореографічний майстер-клас від балету "Життя", вони також навчились виготовляти вироби з свічок, ознайомились із технікою виготовлення тваринок з кульок та випробували себе у ролі шеф-кухаря. Святковий  настрій на весь день діткам забезпечив художник-чарівник із аква-гриму та татуювання хною, також кожен гість виготовив маленькі сувеніри для своїх рідних, близьких, друзів.

Окрім того, гості свята мали можливість ознайомитись з експозицією виробів місцевих майстрів та виставкою книжок Радехівського краю.

На заході були присутні організатори свята, зокрема представники департаменту з питань культури, національностей та релігій, БО "Львівська освітня фундація", БО "Фундація духовного відродження", керівники відділу культури, охорони культурної спадщини та туризму Радехівської РДА.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ