Голова ЛОДА зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Держави Ізраїль в Україні

4 листопада 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 4 листопада, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та перший заступник голови ЛОР Парасковія Дворянин зустрілись з Надзвичайним і Повноважним послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські.

Гість прибув на Львівщину для участі у ХVI Міжнародному економічному форумі "Львівщина – фабрика Європи" та фестивалі "Лімуд 2016".

На початку зустрічі голова ЛОДА наголосив, що між українським та ізраїльським народами набагато більше спільного, ніж того, що може розділити.

Сторони докладно зупинилися на розвитку галузі туризму. Олег Синютка зокрема зауважив, що прямий авіарейс Львів – Тель-Авів, участь представників Львівщини в туристичному форумі в Ізраїлі, приїзд ізраїльських журналістів – стали гарним імпульсом до поступу. "Тому наступним кроком можна зробити більш масштабніший туристичний форум. Люди, мені здається, вже знайшли міст між нашими країнами, а тепер треба цьому процесу надати більше динаміки", - запропонував очільник області.

Крім того, обговорили можливість проведення виїзних презентацій туристичних компаній задля залучення ізраїльтян старшого віку до так званого ностальгічного туризму та молоді цієї країни до промоційно-екскурсійних турів Львівщиною, а також збільшення кількості авіарейсів.

Ізраїльська сторона повідомила, що функціонує освітній проект, який дозволяє різним спеціалістам пройти курси підвищення кваліфікації, у тому числі в галузі сільського господарства, тваринництва тощо. Таку можливість Олег Синютка назвав дуже доречною, оскільки люди, які почали працювати у цих галузях потребують сьогодні теоретичних знань.

Еліав Бєлоцерковські повідомив, що наступного року планується створити в Україні центр з посттравматичного синдрому, в якому будуть проводитися тренінги та працюватиме гаряча лінія психологічної допомоги. Крім того, Посол Ізраїлю поділився планами відкрити на базі існуючої медичної установи сучасний реабілітаційний центр для воїнів АТО.

Слід зазначити, що під час зустрічі сторони обговорили  залучення інвестицій у агропромислову галузь, відновлювальну енергетику (вітрові електростанції) та ін.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ