На Старому Знесінні вшанували Український Січових Стрільців

2 листопада 2016р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У вівторок, 1 листопада, у день створення ЗУНР, представники влади та активна громадськість прийшли вшанувати подвиг Українських Січових Стрільців до стрілецької могили на Старому Знесінні. Про це повідомили т.в.о директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Марія Вагіла.

"Не було б героїчної боротьби Українських Січових Стрільців, не було б воїнів УПА, Майдану і воїнів АТО – не мали б ми сьогодні незалежної України, – зазначив Олег Синютка після спільної молитви. - Сьогодні військові дії проходять за тисячу кілометрів від Львова і це заслуга воїнів АТО, до яких у всіх нас має бути особливе ставлення і велика шана. Тепер, коли знову йде війна за незалежність та соборність України, жоден українець не має права бути байдужим".

Нагадуємо, що стрілецька могила, споруджена у 1930 році, збереглася за радянських часів і з ініціативи громади у 2006 році була відреставрована. Зі збереження цієї могили почалася історія ландшафтно-історичного парку "Знесіння".

Окрім того, до 100-річчя створення ЗУНР, Регіональний фонд "Знесіння", за підтримки мешканців Старого Знесіння, істориків, науковців та представників влади планує збудувати огорожу навколо старого цвинтаря, замостити центральну доріжку та поновити історичну стрілецьку могилу.

Ключові слова:

вшануванняУСС

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ