Річницю створення ЗУНР у Львові відзначили театралізованим дійством

1 листопада 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 листопада, з нагоди сяткування 98-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки для львів’ян та гостей міста провели театралізоване дійство "Львів – столиця ЗУНР".

Так, біля головного входу в будинок Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації (вул. Винниченка,18) встановили блокпост з бронеавтомобілем. Біля входу в обласну адміністрацію також встановили стрілецькі стійки, а вхід у приміщення "патрулюють" вояки УСС  львів‘яни, одягнені у форму Українських Січових Стрільців. "Патрульні" також готують їжу на польовій кухні та роздають мешканцям і гостям міста інформаційні повідомлення про створення ЗУНР. Військово-історичне дійство триватиме з 9:00 до 17:00 год. 

Окрім того, центральними вулицями Львова упродовж дня проходитимуть патрулі-реконструктори у формі Українських Січових Стрільців. Вони вітатимуть перехожих з 98-ї річницею утворення Західноукраїнської Народної Республіки й також роздаватимуть усім інформаційні листівки.

Варто зазначити, що театралізоване дійство відбулось за ініціативи ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" та за підтримки Львівської облдержадміністрації.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ