Потяг Єднання України "Труханівська Січ" мандрував Яворівщиною

31 жовтня 2016р, Координаційний медіа-центр. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У неділю, 30 жовтня, на Яворівщину завітав колектив національно-патріотичного проекту "Потяг Єднання України "Труханівська Січ" у складі волонтерів, митців, студентів, громадських діячів та військовослужбовців. Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

"Патріоти з Донецької і Луганської областей спільно із представниками районної влади та громадськості, вирушили у мандрівку Яворівською землею. Усе задля того, аби суспільство вкотре переконалось, що Україна та її народ – єдині, і разом ми переможемо", - розповіла в.о. директора департаменту Марія Вагіла.

За її словами, точкою відліку мандрівки обрали Яворівський полігон, де проходять вишкіл тисячі українських юнаків. Делегацію зустріли військовослужбовці, котрі розповідали про можливості військової служби за контрактом у Збройних силах України та героїчні вчинки українських воїнів. 

Також учасники "Потягу Єднання України "Труханівська Січ-2016" побували на могилі Героя Небесної Сотні, Героя України Романа Варениці. Мати Романа Ганна Іванівна розповіла про свого сина та його службу. А військові капелани відслужили панахиду.

Завітала делегація і у м. Яворів, до пам'ятника Героям Небесної сотні та загиблим учасникам АТО. Там молитвою вшанували загиблих на війні, поклали квіти до пам'ятника та заспівали гімн України. Також голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян розповів про Яворівський район.

Окрім того, гості побували й на творчому звіті Перемишлянського району, що відбувся у неділю в приміщенні Львівської філармонії. Вони послухали концерт народних колективів цього регіону та ознайомилися з творчістю народних умільців Перемишлянщини. 

Довідка:

Мета акції "Потяг "Труханівська січ" – консолідація суспільства та взаєморозуміння громадян з різних куточків країни, піднесення патріотичного духу та популяризація національної культури України. І це вже втретє він подорожує теренами України. Цього разу – Західної. Впродовж подорожі пасажири поїзда, а це переважно митці, волонтери та громадські діячі – проводять, лекції, різноманітні майстер-класи у навчальних закладах, організовують дискусійні майданчики та проводять концерти спільно з місцевими музичними колективами.

Ключові слова:

акціяпотяг
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ