Майже 70 млн гривень – на потреби області

31 жовтня 2016р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансовано 66,5 млн грн. Із них – 2,4 млн грн спрямовано на ремонт доріг загального користування.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

Окрім видатків на заробітну плату та захищених статей, у рамках реалізації обласних програм виділено кошти в сумі 18,4 млн грн.

Зокрема, на забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами, покращення медичної допомоги хворим нефрологічного профілю, а також діагностику, лікування та реабілітацію осіб, які постраждали внаслідок (під час) Революції Гідності та антитерористичної операції – 5,5 млн грн; соціальну підтримку в Львівській області учасникам АТО та їхнім родинам, бійцям-добровольцям АТО, а також родинам Героїв Небесної Сотні та інші соціальні виплати – 2,6 млн грн.

Крім того, на ремонт доріг загального користування спрямовано – 2,4 млн грн;  "Питну воду" – 1,8 млн грн; сплату відсотків за надані позики населенню на енергозберігаючі засоби – 1,8 млн грн; проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 1,5 млн грн; охорону навколишнього природного середовища – 0,8 млн грн; надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян області – 0,5 млн грн та інші видатки – 1,5 млн грн.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ