У Львові українські та польські урядовці обговорюють актуальні питання міжрегіональної співпраці

28 жовтня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 28 жовтня, у Національному університеті імені І.Франка розпочалось ХІІІ засідання Українсько-польської міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. Серед учасників заходу – перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, перший заступник міністра внутрішніх справ та адміністрації Республіки Польща Якуба Скіба, голова Львівської ОДА Олег Синютка, заступник голови обласної ради Володимир Гірняк.

Під час засідання сторони обговорять актуальні питання та перспективи транскордонного співробітництва. Зокрема, значну увагу присвятять просторовому плануванню, розвитку пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури, захисту та взаємодії в умовах надзвичайних ситуацій. Окремо також розглянуть й стан реалізації договору між урядами України та Польщі про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

Загалом, учасники засідання заслухають інформацію про роботу чотирьох профільних комісій міжурядової координаційної ради. Результатом дискусій українських та польських фахівців стане спільний протокол, який підпишуть сьогодні уповноважені представники обох держав.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ