На встановлення пам'ятних знаків на могилах Новітніх Героїв – майже 700 тис гривень

28 жовтня 2016р, Координаційний медіа-центр. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

На  сесії обласної ради, яка відбулася у вівторок, 25 жовтня, на 671,2 тис грн збільшили обсяг видатків для надання одноразової грошової допомоги на встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомили в департаменті фінансів облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Олега Демківа, ці виплати здійснюються в рамках Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні.

"Загалом зазначену допомогу  зможуть отримати 207 родин загиблих на суму 6 млн 616,4 тис грн. На цю мету вже виділено з обласного бюджету 5 млн 231,9 тис грн", - пояснив посадовець.

Окрім цього, в рамках зазначеної програми впродовж цього тижня з обласного бюджету виділено ще 348,5 тис грн для надання одноразової адресної допомоги демобілізованим воїнам, які повернулися із зони АТО, та щомісячної соціальної виплати дітям, батьки яких загинули (померли) внаслідок  антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні.

Одноразову адресну допомогу отримають 92 воїни з числа демобілізованих із зони АТО в розмірі 3 тис грн, а щомісячні соціальні виплати – 29 дітей у розмірі 2,5 тис грн.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ