В Івано-Франковому встановили систему відеоспостереження задля попередження пожеж у лісах

27 жовтня 2016р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

У селищі Івано-Франкове, що на Львівщині, встановили систему відеоспостереження, яка в онлайн-режимі має виявляти виникнення пожеж на прилеглих до селища лісових ділянках, що мають природоохоронний статус. Онлайн-трансляція ведеться з трьох відеокамер. Площа огляду становить близько 3 тисяч гектарів.

Про це повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

"Для встановлення системи відеоспостереження обрали купол церкви Святого Володимира. У поле зору камер потрапляють ділянки лісу з особливим природоохоронним статусом заповідника "Розточчя", Яворівського національного парку, прилеглі лісові масиви Стардчівського навчально-виробничого комбінату, а також каскад ставків, через які проходить міграція водоплавних птахів", - розповів директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник.

За його словами, унікальність Івано-Франкового в тому, що селище оточене зі всіх сторін неймовірними природоохоронними об’єктами – національним парком та заповідником. Проте внаслідок рекордно високих температур, що спостерігаються протягом останніх років влітку, частота загорянь сухої трави на цих територіях значно зросла, що приносить місцевим мешканцям багато незручностей та проблем, в тому числі із здоров’ям. Цей проект покликаний попередити лісові та болотяні пожежі з одного боку, з іншого – допомогти у виявленні та вчасному гасінні пожеж.

Крім налагодження системи відеоспостереження у рамках локального проекту здійснюється також стале інформування жителів та гостей селища про екстремальні та небезпечні погодні явища через створений інформаційно-моніторинговий центр, обладнаний комп’ютером для відображення відеоспостереження та інформаційним табло.

Зазначимо, проект виконувала ГО "Товариство краєзнавців Яворівщини "Гостинець" у партнерстві з Національним екологічним центром України (НЕЦУ).

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ