Нова рубрика "Публічні закупівлі" відповість на всі питання про ProZorro

26 жовтня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

На сайті ЛОДА з’явилася нова рубрика "Публічні закупівлі", яка дозволить відвідувачам краще зорієнтуватися в роботі системи електронних закупівель ProZorro.  

Про це повідомляють у департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, нова рубрика допоможе розпорядникам бюджетних коштів отримати вичерпну методологічну допомогу в проведенні електронних закупівель через систему ProZorro. "Скористатися інформацією зможе кожен охочий, зокрема у нагоді нова рубрика стане структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування області", - наголосив посадовець.

Роман Филипів, говорячи про наповнення рубрики "Публічні закупівлі", зауважив, що в ній розміщено усю необхідну інформацію: від нормативно-правової бази до рекомендацій вирішення типових проблем при проведенні закупівель у ProZorro, а також відповіді на запитання щодо застосування бюджетними установами Закону України "Про публічні закупівлі".

Ознайомитися з рубрикою "Публічні закупівлі" можна – тут.

Нагадаємо, що з 1 серпня усі публічні закупівлі в Україні, які перевищують порогові значення, повинні здійснюватись виключно через "ProZorro", а на Львівщині ще й допорогові закупівлі товарів і послуг – від 10 тис грн.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ