Луганський обласний академічний театр представив для львів'ян виставу

22 жовтня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У п'ятницю, 21 жовтня, у Львівському драматичному театрі імені Лесі Українки, що на на вул. Городоцькій, 36, колектив Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру представив глядачам виставу "Маклена Граса" Миколи Куліша. Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

На презентацію вистави завітали голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова ЛОР Олександр Ганущин, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська та поціновувачі театрально мистецтва.

Гастролі Луганського драмтеатру відбуваються у рамках мистецької акції "Зі сходу на захід – театр єднає серця". У рамках акції Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр презентує свої здобутки мешканцям Івано-Франківська, Дрогобича, Львова, Ужгорода, Києва, відвідавши ці міста з виставами діючого репертуару.

Варто зазначити, що у Львівському драматичному театрі імені Лесі Українки луганчани представлять ще одну виставу - виставу "За двома зайцями" Михайла Старицького. Вхід вільний.

Нагадуємо, що упродовж 19-20 жовтня колектив Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру презентував вистави у Дрогобичі.

Ключові слова:

виставагастролітеатр

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ