Львівщина та Харківщина співпрацюватимуть в аграрній сфері

21 жовтня 2016р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Вчора, 20 жовтня, у м. Харків розпочався один із найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі – Міжнародний форум "Агропорт Схід-2016". Участь у заході взяла й делегація зі Львівщини на чолі з директором департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Наталією Хмиз.

Зокрема, у рамках Форуму, між Харківською та Львівською ОДА підписано меморандум про співпрацю щодо сприяння розвитку агропромислового комплексу обох областей. Наталія Хмиз також виступила у ролі спікера та розповіла учасникам «Агропорту» про міжнародні проекти у підтримку розвитку аграрного сектору регіону.

"Цьогоріч Міжнародний форум AGRОPORT2016 відбувається у форматі "Схід+Захід", що ставить за мету об’єднати Україну та підтримати найбільш цікаві сучасні розробки у цьому напрямку на території країни, - коментує директор департаменту. - У травні Форум вдало пройшов у Львові за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, а сьогодні його вже приймає Харківщина".

Зазначимо, що мета цього заходу – всебічна підтримка українських фермерів та аграріїв, які є головними гарантами української продовольчої безпеки, привернення максимальної уваги інвесторів, представників уряду та бізнесу до розвитку агропромислового комплексу України.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ