Яворівщина, Сокальщина та Пустомитівщина – лідери в реалізації обласної програми мікропроектів

20 жовтня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 жовтня, під час наради голови Львівської ОДА Олега Синютки з очільниками райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення йшлося про проведення ремонтних робіт на об’єктах, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів.

За словами директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Романа Филипіва, цього року у Львівській області реалізується 1098 проектів регіонального розвитку на загальну суму понад 600 млн грн.

"Фінансування здійснюється з декількох джерел: державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), бюджету розвитку обласного бюджету, програми мікропроектів, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад", - зауважив Роман Филипів.

Так, станом на 20 жовтня завершено роботи на 478 об’єктах, серед яких народні доми, школи, садочки, об’єкти житлово-комунального господарства та інші.

За рахунок коштів ДФРР завершено роботи на 7 об’єктах. Серед них – навчально-виховний комплекс в с. Корналовичі Самбірського району, дитячий табір "Росинка" в с. Зіболки Жовківського району, заміна даху в школі в с. Блажів Самбірського району, вуличне освітлення в с. Горішній Пустомитівського району. Крім того, закуплено обладнання для організації збору твердих побутових відходів в м. Судова Вишня Мостиського району.

За рахунок субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад завершено роботи на 20 об’єктах, за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій – на 5 об’єктах.

Найбільше об’єктів здано в експлуатацію в рамках обласної програми мікропроектів – 424. Найкращими тут стали Яворівський, Сокальський, Пустомитівський райони. 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ