У п’ятницю визначать лауреатів обласної премії імені письменниці-поетеси Катерини Мандрик-Куйбіди

20 жовтня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Завтра, 21 жовтня, о 15:00 год. у Палаці Потоцьких відбудеться урочисте нагородження лауреатів Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди. Винагороду, грошовий еквівалент якої 50 тисяч гривень, присуджуватимуть вперше у 2016 році.

Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Премію за кращий літературний твір на патріотичну тематику імені Катерини Мандрик-Куйбіди започатковано цього річ, а її засновниками виступають: Львівська обласна організація Національної спілки письменників України, Всеукраїнське Братство ОУН – УПА та Львівська обласна рада.

Особливістю творчої відзнаки є те, що її можуть отримати не тільки мешканці Львівщини. Тож цього року Премією удостоєні літератори зі Львова, Києва та Херсону. Мистецьку частину заходу складуть  виступи Олега Кульчицького та гурту "Ledies’ TRIO".

Довідка:

Катерина Мандрик-Куйбіда (1927 – 2004) – уродженка Прикарпаття, учасниця визвольних змагань, довговічний політв’язень. У 17 років стала підпільницею-зв’язковою УПА. За участь у визвольних змаганнях була засуджена до 10 років ув’язнення в таборах суворого режиму. У роки підпілля і в таборах найпотаємніше висловлювала у віршах, які побачили світ у роки незалежності. У збірці "Ой летіли журавлі" вміщено понад 170 пісень, записаних з голосу Катерини Куйбіди. Реабілітована 1991 року.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ