У ЛОДА підписали Меморандум про співпрацю з ГО щодо захисту прав інтелектуальної власності

13 жовтня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У четвер, 13 жовтня, відбулося підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між ЛОДА та громадськими організаціями та Меморандуму про партнерство та співробітництво між ЛОДА і Державною організацією "Українське агентство з авторських та суміжних прав".

"Підписання цих Меморандумів є першим кроком на шляху плідної співпраці між громадськими організаціями та владою у сфері захисту прав інтелектуальної власності, адже на сьогодні ця галузь є практично не захищеною, - зазначила заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. - Зокрема дуже приємно, що велику ініціативу тут проявляють громадські організації. Ми зі свого боку відкриті для співпраці. Сподіваємось, у сфері захисту прав інтелектуальної власності наша область стане прикладом для інших регіонів України".

Меморандум про партнерство та співробітництво між ЛОДА та громадськими організаціями, сторонами-підписантами якою є Львівська ОДА та організації "Менеджмент інтелектуальної власності", "Українське авторське суспільство", "ВАРТО Вектор Європейського розвитку" і Всеукраїнське об’єднання суб’єктів авторських і суміжних прав "Оберіг", має на меті створити ринок інтелектуальної власності, досягнути позитивних результатів у сфері захисту прав ІВ.

Його реалізація передбачає зокрема створення дієвої Координаційної ради із боротьби з порушеннями прав ІВ за участі представників державної влади та контрольних органів, проведення навчання з представниками державної влади на рівні райдержадміністрацій, що дозволить здійснити моніторинг ІВ та залучити додаткові ресурси до місцевих бюджетів, а також створення консультаційного центру при ЛОДА з питань захисту прав ІВ, яке здійснюватиме роз'яснювальну правову допомогу громаді Львівщини і вестиме роботу з потенційними та чинними іноземними інвесторами.

Метою Меморандуму про партнерство та співробітництво між ЛОДА та Державною організацією "Українське агентство з авторських та суміжних прав" є взаємодія та координація діяльності органів виконавчої влади та громадських організацій, спрямована на досягнення позитивних результатів в сфері захисту прав інтелектуальної власності у Львівській області.

Про перші результати роботи сторони планують повідомити через 100 днів.

Ключові слова:

меморандумпідписання
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ