Майже 140 млн гривень податків сплатили держлісгоспи Львівщини

11 жовтня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

За 9 місяців підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства сплатили до бюджетів усіх рівнів 137 млн гривень податків та платежів. Такі попередні результати роботи лісництв озвучив начальник управління Анатолій Дейнека.

Зокрема, до державного бюджету України сплачено 89,9 млн грн, з яких майже 7 млн грн складають платежі з податку на прибуток підприємств. За словами Анатолія Дейнеки, значну суму у частці платежів до держбюджету займає рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 24 млн грн.

"Відповідно до бюджетного законодавства 50 відсотків рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів зараховується до обласних бюджетів. Тобто 12 мільйонів гривень із загальної суми вже поповнило Львівський обласний бюджет у 2016 році", - розповів він.

Водночас, підприємства управління за 9 місяців поточного року також сплатили до місцевих бюджетів Львівщини понад 47 млн грн. З них, 16 млн грн – рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів, які поповнили доходи загального фонду бюджетів міст районного значення, сільських та селищних бюджетів.

"Так як такі платежі зараховуються до бюджетів місцевого самоврядування за розташуванням відповідних природних ресурсів, у розпорядження місцевих громад надійшло 16 мільйонів гривень. Ці кошти вони змогли використати для власних потреб", - додав Анатолій Дейнека.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ