12 жовтня – останній день подачі заявок на участь у аукціоні щодо оренди ставків

11 жовтня 2016р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації нагадує, що 19 жовтня, відбудуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди двох земельних ділянок разом із водними об’єктами. Останній день подачі заявок на участь – 12 жовтня до 16:30 год. 

Зокрема, 19 жовтня на аукціон виставлять два водні об’єкти, що знаходяться на території Ясенівської сільської ради Бродівського району та Вороняцької сільської ради Золочівського району Львівської області.

Аукціон з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами відбудеться у департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

Більш детальну інформацію про лоти та проведення земельних торгів можна отримати на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру за посиланнями:

- http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/10974 (Золочівський район, Вороняцька сільська рада (за межами населеного пункту);

- http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/10975 (Бродівський район, Ясенівська сільська рада (за межами населеного пункту);

або на сайті департаменту екології та природних ресурсів за посиланнями:

- http://ekologia.lviv.ua/file/monitoring/ogoloshenya.pdf;

- http://ekologia.lviv.ua/file/monitoring/ogoloshenya2.pdf.

Ключові слова:

аукціонорендаставки

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ