Понад 65 млн гривень – на ремонт доріг

10 жовтня 2016р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансовано 107,8 млн грн. Із них – 65,9 млн грн спрямовано на ремонт доріг.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

Окрім видатків на заробітну плату та захищених статей, у рамках реалізації обласних програм виділено кошти в сумі 6,9 млн грн.

Зокрема, на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку –  2,7 млн грн; ремонт доріг загального користування – 1,6 млн грн; охорону навколишнього природного середовища – 0,8 млн грн; забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами, протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДУ, покращення медичної допомоги хворим нефрологічного профілю та з легеневою гіпертензією тощо – 0,5 млн грн; виготовлення містобудівної, землевпорядної документації та введення містобудівного кадастру – 0,4 млн грн та інші видатки – 0,9 млн грн.

Також у рамках проведення у Львівській області експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів із розвитку автомобільних доріг спрямовано 64,3 млн грн на ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення. 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ