Заступник міністра інфраструктури проінспектував роботу відеоспостереження на залізниці та летовищі

7 жовтня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 жовтня, відбулася спільна прес-конференція заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка та  голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка, присвячена результатам візиту на Львівщину.

У четвер, 6 жовтня, Юрій Лавренюк та Михайло Ноняк взяли участь в обговоренні проблемних питань роботи УДППЗ "Укрпошта". Серед яких – питання безпеки. Також посадовці відвідали вокзал "Підзамче" і головний залізничний вокзал у Львові, де ознайомились з роботою відеоспостереження. Крім того, заступник міністра та Голова Укртрансбезпеки перевірили роботу габаритно-вагового контролю на Львівщині.

А сьогодні, 7 жовтня, відвідають Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького, де особливу увагу приділять вивченню стану забезпечення безпеки пасажирів.

Під час зустрічі з журналістами Юрій Лавренюк повідомив, що вчора, 6 жовтня, Верховна Рада України підтримала законопроекти, ініційовані Міністерством інфраструктури України, щодо створення Дорожнього фонду в першому читанні.

"Дорожній фонд як цільовий акумулятор коштів стане ефективним інструментом для системного вирішення проблем з дорогами в Україні, - розповів Юрій Лавренюк. - Остаточне рішення буде прийнято парламентом під час розгляду великого пакету законодавства, який ми внесли до Верховної Ради. Сподіваємося, з 1 січня 2017 року в Україні працюватиме та система, про яку ми мріяли, а не ручне управління коштами на ремонт доріг, як це є зараз".

За словами заступника міністра, у 2017 році в межах Дорожнього фонду на ремонт доріг державного значення в Україні планується виділити 15 – 20 млрд грн.

Нагадаємо, що у четвер, 6 жовтня, у ЛОДА відбулася розширена нарада під головуванням заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка, на якій обговорили питання безпеки на транспорті, зокрема невиробничий травматизм, перевезення небезпечних вантажів та боротьби з корупцією.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ