На Львівщини провели одразу три національні чемпіонати з велосипедного спорту на шосе

7 жовтня 2016р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Цими днями на території Львівській області успішно завершилися відразу три офіційні змагання національного рівня з велосипедного спорту на шосе. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, упродовж 27 вересня - 2 жовтня у Дрогобичі тривав відкритий чемпіонат України у багатоденній гонці з велосипедного спорту серед чоловіків та жінок. У Сколівському районі, поблизу навчально-спортивної бази зимових видів спорту "Тисовець" МО України упродовж 23-24 вересня відбувався відкритий чемпіонат України у гонці в гору з велосипедного спорту серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. А 25 вересня у Дрогобичі провели Кубок України в парній гонці з велосипедного спорту серед чоловіків та жінок.

Загалом у шосейних велоперегонах взяли участь понад 100 кращих українських велосипедистів з Миколаївської, Київської, Донецької, Черкаської, Вінницької, Тернопільської, Одеської, Житомирської, Кропивницької, Полтавської, Хмельницької, Львівської областей та команда з м. Брест (Білорусь).

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ