Оголошено конкурс на посаду директора департаменту з питань цивільного захисту

6 жовтня 2016р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА, Відділ кадрової роботи та нагород апарату ОДА

У Львівській обласній державній адміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА. 

Серед основних вимог до кандидатів – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, а також досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років або на посадах державної служби категорій "Б" чи "В".

Перевагу надаватимуть кандидатам зі спеціальностями у галузі знань "Цивільна безпека": "Цивільна безпека", "Пожежна безпека", "Правоохоронна діяльність", у галузі знань "Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону": "Державна безпека", "Безпека державного кордону", "Військове управління (за видами бойових сил)", "Забезпечення військ", "Озброєння та військова техніка".

Конкурс відбуватиметься 1 листопада о 15:00 год за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, каб 257.

Контактна особа: Гаврилюк Ірина Орестівна тел: 0322 999 112, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua.

Детальніше із умовами конкурсу, а також із переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ