Консультативна місія ЄС реалізовуватиме на Львівщині проекти щодо покращення взаємодії поліції та громади

6 жовтня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про реалізацію проектів Консультативної місії Європейського Союзу в Україні та на Львівщині йшлося на зустрічі заступника голови-керівника апарату Львівської облдержадміністрації Маріанни Вільшинської із Головою Консультативної місії Європейського Союзу Кястутісом Ланчінскасом у середу, 5 жовтня.

Кястутіс Ланчінскас розповів про проекти Місії, які планують реалізувати незабаром в Україні та на території нашого регіону.

"Ми продовжуємо реалізацію проектів, що сприятимуть взаємодії поліції та громади. Зокрема плануємо старт проекту "Взаємодія поліції з громадами", - розповів він. - Вже відібрали кілька відділень поліції у трьох регіонах, зокрема, і у вашому. Таким чином прагнемо змінити систему їх роботи, а також забезпечити їх технічним обладнанням. Передбачено у рамках проекту й низку тренінгів для співробітників поліції".

Розповів Голова Консультативної місії ЄС і про те, що у рамках одного із проектів Місії патрульні поліцейські області отримають у подарунок технічне обладнання, зокрема камери для авто та планшети, що мають сприяти покращенню їх роботи.

Зі свого боку Маріанна Вільшинська подякувала європейським колегам за підтримку та допомогу і акцентувала на важливості реалізації проектів Місії для нашого регіону. "Сподіваємось цей проект, а також інші проекти, будуть успішними для України та Львівщини - зазначила вона. - Адже на сьогодні молоді люди, які прийшли на роботу у поліцію саме після її реформи, потребують досвіду, який можуть надати європейські колеги".

Також сторони зустрічі обговорили реформу поліції в Україні та формування довіри до неї, а також розробку щорічного Плану безпеки.

Нагадаємо, у липні, Голова Консультативної місії Європейського Союзу Кястутіс Ланчінскас презентував у Львові команду львівського регіонального представництва Місії та анонсував про масштабну програму тренінгів із взаємодії поліції та громади.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ