У Франковому університеті нагородили випускників, які набрали по 200 балів на ЗНО

4 жовтня 2016р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У понеділок, 3 жовтня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося нагородження випускників, які за результатами ЗНО 2016 року набрали 200 балів із навчальних предметів.

Нагороди за сумлінне навчання та досягнення високих результатів у складанні зовнішнього незалежного оцінювання випускникам шкіл м. Львова та області вручили директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій та перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин. Зокрема, Подяками облдержадміністрації та облради, а також преміями нагородили 36 випускників, які під час ЗНО набрали по 200 балів.

"Успіхи наших випускників, безперечно, величезні. Львівщина – на другому місці за кількістю «відмінників» ЗНО. Тож, надзвичайно приємно усвідомлювати, що найрозумніші, найперспективніші юнаки та дівчата України навчаються у нашому краї. Ми вдячні всім – і вчителям, і випускникам, і їх батькам", – зазначила Любомира Мандзій.

З переліком випускників, які за результатами ЗНО 2016 року набрали 200 балів з навчальних предметів, можна ознайомитися – тут.

Ключові слова:

ЗНОнагородженняосвіта

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ