Олег Синютка обговорив із Надзвичайним послом Естонії в Україні напрямки співпраці

3 жовтня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про налагодження співпраці у економічній, аграрній, туристичній та культурній сферах йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Естонія в Україні Гертом Антсу у понеділок, 3 жовтня.

Під час розмови Олег Синютка подякував естонському уряду та народові за підтримку у боротьбі з агресором за незалежність України та висловив сподівання на розширення векторів співпраці між країнами.

"Для нас дуже корисним є ваш досвід у впровадженні інформаційних технологій, зокрема електронних сервісів. На сьогодні компанії Львівщини є досить перспективними, адже непогано працюють на європейському та американському ринках, а Естонія – одним із лідерів ЄС і цій сфері, - наголосив очільник області. - Також хотіли б налагодити торгівельні зв'язки, зокрема експортувати наші товари на ваші ринки".

Голова ОДА розповів іноземному гостеві і про позитивний інвестиційний клімат регіону та туристичний потенціал Львівщини, зокрема анонсував гірськолижні та оздоровлювальні курорти.

Зі свого боку, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Естонія в Україні запевнив у подальшій підтримці України та акцентував на розширенні співпраці між державами. "На сьогодні досить активними є взаємозв'язки між естонськими та українськими громадськими організаціями. Також естонські організації в Україні реалізовують багато проектів розвитку та співпраці. Тому сподіваюсь, така діяльність стане хорошим підґрунтям для розширення подальшої співпраці”, - зазначив він.

Розповів Герт Антсу і про нещодавні відвідини львівського ІТ-форуму та збільшення туристичного потоку естонців до України. Запевнив і у тому, що пропагуватиме Львівщину у своїй державі як інвестиційний регіон.

Також на зустрічі йшлося про можливість запуску авіарейсу Львів-Таллінн та реалізацію спільних проектів у аграрній сфері, зокрема і в галузі “зеленого туризму”. Домовились Олег Синютка і Герт Антсу і про культурний обмін між країнами та організацію промо-туру на Львівщину для естонських тур-операторів та представників ЗМІ.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ