У Держархіві Львівщини Михайлові Грушевському присвятили виставку

29 вересня 2016р, Новини. Державний архів Львівської області, Прес-служба ОДА

З нагоди вшанування 150-річчя від дня народження відомого українського історика, громадського та політичного діяча Михайла Грушевського Державний архів області презентував онлайн-виставку "До 150-тиріччя від дня народження Михайла Грушевського".  Про це повідомила директор Державного архіву Львівської області Ірина Мартенс.

За словами Ірини Мартенс, на виставці представлені невідомі широкому загалу документи, які висвітлюють життєвий та творчий шлях видатного діяча.

"Серед найцікавіших документів та матеріалів - автобіографія Михайла Грушевського, надана ректору Львівського університету, а також низка статей і рефератів, написані Грушевським, - розповіла Ірина Мартенс. - А саме: "Примітки до тексту Галицько – волинської літопис", поміщена в часописі "Записки Наукового товариства ім. Шевченка", "Кілька київських документів ХV – ХVІ в.", поміщена в часописі "Записки Наукового товариства ім. Шевченка", "Матеріали до історії козацьких рухів 1590 – хх рр.", поміщений у часописі "Записки Наукового товариства ім. Шевченка".

Виставку можна переглянути на веб-сайті Державного архіву (http://www.archivelviv.gov.ua/materials/exhibitions/do-150-richchja-vid-dnja-narodzhennja-ms-grushevskogo/ ) та на  офіційних сторінках "Архіви Львівщини", “Державний архів Львівської області" та групи "Державний архів Львівської області" у соціальній мережі Facebook.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ