Школярів та молодь запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі есе "Я – європеєць"

27 вересня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

У вересні розпочався відбір робіт для участі у IV Всеукраїнському конкурсі есе "Я – європеєць". Участь у конкурсі можуть взяти учні 8-11 класів загальноосвітніх і вихованці позашкільних навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій. Про це повідомляють у Міністерстві культури України.

Основними завданнями Конкурсу є розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни, формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів тощо.

До участі допускаються роботи у друкованому варіанті обсягом не більше двох сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт і розмір літер всіх частин есе – Times New Roman, 14 nm. Поля сторінок: ліве – 3 см, праве – 1 см, нижнє, верхнє – 2 см.

У супровідному листі до есе зазначаються:

- відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, клас, група, вік, контакти);

- повне найменування навчального закладу (населений пункт, район, область);

- відомості про керівника (у разі наявності).

Роботи учасників Конкурсу необхідно надіслати до 20 січня 2017 року на електронну адресу: yaevropeets@ukr.net. У роботі обов’язково  зазначаються  контакти – телефон та електронна адреса (e-mail).

Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2017 року. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2017 році.

Варто зазначити, що організаторами конкурсу є Посольство Литовської Республіки в Україні, Міністерство культури України, Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця" за підтримки міністерств і відомств.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету за телефонами: 044-501-01-15, 044-400-43-01.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ