Голова ОДА та керівники держструктур зустрілись із демобілізованими учасниками АТО

24 вересня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У суботу, 24 вересня, обласна влада зустрілась із демобілізованими учасниками АТО, а також членами їх родин. На відверте спілкування із українськими воїнами голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка традиційно скликав усіх керівників районів, соціальних служб, комісаріатів, правоохоронних органів та інших державних структур.

До слова, на зустріч могли прийти усі охочі та поставити запитання про проблеми, які виникають в учасників АТО та їхніх родин. 

Під час розмови учасники АТО та волонтери озвучили ряд найболючіших питань, які їм досі не вдавалось вирішити. Серед звичних проблем – виділення земельних ділянок у бажаних населених пунктах області, зокрема у Яворівському районі та поблизу міста Львів. Також говорили й про неналежний санаторно-курортний відпочинок, який пропонують демобілізованим, недостатнє медичне забезпечення та складнощі із проходженням психологічної реабілітації. Ще одним із важливих аспектів під час зустрічі стало працевлаштування – учасники АТО нарікали, що працедавці часто зволікають, щоб не брати їх на роботу.

Зазначимо, що перед присутніми у залі про свою роботу також прозвітували керівники військових відомств, соціальних служб та Держгеокадастру.

Варто наголосити, що під час спілкування особливу увагу викликали питання щодо залучення солдатів строкової служби до дорожньо-ремонтних робіт у місті Львові. Подібні факти озвучували як учасники АТО, так і волонтери. Відреагувавши, голова ОДА доручив керівництву військової прокуратури дати оцінку таким фактам та оприлюднити результати розслідування вже за тиждень 3 жовтня.

Загалом, свої проблеми учасники АТО мали змогу обговорити та вирішити одразу у залі засідання,  поспілкувавшись віч-на-віч із керівниками відповідальних державних структур.

Нагадаємо, що це вже далеко не перша зустріч у подібному форматі. Такі спілкування голова ОДА Олег Синютка започаткував ще у 2015 році, щоб допомогти вирішити соціальні, медичні та будь-які побутові проблеми українських воїнів, котрі боронять наш спокій на східних кордонах держави. 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ