Художник Любомир Медвідь представив виставку "Генезис"

23 вересня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У четвер, 22 вересня, у Львівському палаці мистецтв відомий український митець, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний художник України, академік, професор Любомир Медвідь незвично відкрив свою нову виставку "Генезис". Замість урочистої презентації картин – митець представив публіці спектакль "Слідство", в якому зіграв одну з ролей.

Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

В основі сюжету "Слідства" – історія про самого Любомира Медведя, його творчість, яку він розповідає під час допиту. Слідчий показував роботи художника різного періоду і вимагав, аби той пояснив, що хотів ними донести митець людям. Таким чином публіка змогла побачити живопис 1967, 1968, 1987, 1991 років і простежити як змінювався стиль Любомира Медведя протягом життя.

Публіка бурхливими оваціями і квітами зустріла театральне творіння народного художника України.

Саму ж виставку "Генезис" Любомир Медвідь приурочив до власного ювілею – 75-річчя. Експозиція в одному просторі та в один час об’єднує три етапи великого концептуального проекту художника: "Ремінісценції" (2008-2011 рр.), "Парад парабол" (2014 р.) і власне "Генезис" (2015-2016 рр.). Усі ці етапи пов’язує одна тематика, навіяна митцеві Євангельською притчею про блудного сина.

Цього вечора привітати ювіляра завітали перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, колеги з Львівської національної академії мистецтв, друзі та шанувальники з різних куточків України, а також із США.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ