У Львові говоритимуть про розвиток кооперації у сільськогосподарському виробництві

20 вересня 2016р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Цієї п’ятниці, 23 вересня, у місті Львів відбудеться семінар "Кооперація в органічному виробництві. Як це працює?". Захід організовують у рамках виконання "Програми підтримки громадянського суспільства та середовища, пов’язаного з водними ресурсами у басейні Балтійського моря "Шведського Агентства Міжнародного Розвитку" (SIDA).

Як розповіли у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, учасники семінару обговорять сучасний розвиток кооперації у Західній Україні, фінансові та правові аспекти кооперативу. Розглянуть також й кластери, як новітню форму кооперації в аграрному секторі, виробництво натуральних сирів та програму підтримки розвитку кооперативів на Львівщині. Із повною програмою заходу можна ознайомитись тут.

Варто зазначити, що семінар відбудеться за підтримки Львівської міської громадської організації "Екотерра", Коаліції Чиста Балтика (ССВ), ForumSyd та департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Захід розпочнеться о 10:30 год у приміщенні департаменту агропромислового розвитку (м. Львів, пр. В. Чорновола, 57, 5 поверх, конференц-зал). Реєстрація учасників стартує з 9:30 год.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ