Лісова галузь – під пильним контролем, - Олег Синютка на нараді щодо подолання корупції у лісовій галузі

12 вересня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів нараду щодо подолання корупції у лісовій галузі.

Участь у заході візяли працівники лісової галузі, представники правоохоронних структур, громадські активісти та прокурор області.

За словами начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки, проблема незаконних рубок і загалом лісопорушень – є вкрай актуальною для Львівщини. "За 8 місяців цього року в лісах державних лісогосподарських підприємств зафіксовано 433 випадки самовільних рубок. Станом на 1 вересня 205 матеріалів скеровано на розгляд до райвідділів поліції області, 10 матеріалів передано до прокуратури, усього в суди було скеровано 28 матеріалів", - поінформував Анатолій Дейнека.

Крім того, Анатолій Дейнека повідомив, що за неналежну охорону лісу від самовільних рубок звільнено із займаних посад 10 працівників лісогосподарських підприємств 3 лісничих та 7 майстрів лісу. "До дисциплінарної відповідальності притягнуто 44 посадові особи лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ, а саме: 1 директор, 2 головні лісничі, 3 інженери, 11 лісничих, 2 помічники лісничих, 25 майстрів лісу", - додав посадовець. 

Прокурор Львівської області Юрій Квятківський під час свого виступу зазначив, що за 8 місяців цього року до прокуратури надійшло 394 звернення про порушення в лісовій галузі. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. "Протягом останніх двох місяців проведено більше 200 обшуків, зокрема в управлінні лісового господарства, де був затриманий начальник відділу, який виписував сертифікати на ліс, що відправлявся закордон", - зауважив Юрій Квятківський.

"Лісова галузь сьогодні перебуває під пильним оком і контролем. Той, хто працює чесно, матиме можливість працювати чесно і неупереджено, той, хто скоїв злочин – повинен за це відповідати, той, хто допустив помилку – має її виправити», - наголосив Олег Синютка.

Учасники наради обговорили питання впорядкування роботи лісопильних пилорам, функціонування електронного обліку деревини тощо. Керівники лісогосподарських підприємств доповіли про вжиті заходи щодо недопущення корупційних випадків у галузі.

27 вересня проблемні питання лісової галузі розглянуть на сесії Львівської обласної ради. Наступна зустріч у такому форматі відбудеться наприкінці січня наступного року, де буде підбито підсумки роботи за 2016 рік. 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ