На Львівщині учасники АТО отримали у власність 4331 земельну ділянку

12 вересня 2016р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

У Львівській області з початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками військовослужбовці та їх сім`ї отримали у власність 4331 земельну ділянку загальною площею 850 гектарів. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.

Про це повідомили у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

За словами начальника управління Андрія Кавецького, у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області видали 2829 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок, загальною площею 563 гектари. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (2601 земельна ділянка), особистого селянського господарства (198 земельних ділянок) та індивідуального дачного будівництва (30 земельних ділянок).

"Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу у оформленні земельних ділянок",- зазначив Андрій Кавецький.

Загалом, Головне управління Держгеокадастру у Львівській області надало учасникам АТО та членам їх сімей 5876 дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 2263 гектари. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Найбільше, наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО видали у Пустомитівському (1077) та Жовківському районах (848) Львівської області.

Ще 1502 земельні ділянки у межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1313 земельних ділянок).

Довідково:

Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини, у рубриці "Учасникам АТО" http://lvivska.land.gov.ua/ato.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ