Проблемні питання працівників станції швидкої допомоги обговорять на початку наступного тижня

8 вересня 2016р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У четвер, 8 вересня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із працівниками станції швидкої медичної допомоги, які зібралися під стінами ЛОДА.

Під час діалогу Олег Синютка домовився зустрітися з медиками наступного тижня в понеділок або вівторок. "Зустрінемося з Вами і поговоримо про всі проблеми", - наголосив очільник області.

Як пояснив директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Богдан Чечотка, дефіцит заробітної плати працівників станції швидкої допомоги складає 10 млн грн. "Великий дефіцит зарплати виник через підвищення, на яке в бюджеті ми не мали ресурсів. Є можливість виділити додаткові кошти в сумі 3,5 млн грн у вівторок, 13 вересня, під час сесії Львівської обласної ради. У разі позитивного голосування, ці кошти буде скеровано до медичної установи. - Говорить Богдан Чечотка. - Але це не є увесь необхідний ресурс, тому треба попрацювати ще з різними джерелами державного бюджету, щоб люди в повному обсязі отримали гідну зарплатню. Протягом місяця плануємо ліквідувати заборгованість".

Автор фото - Микола Тис

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ