На Золочівщині відкрили потужний завод з переробки олійних культур

7 вересня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У середу, 7 вересня, у с. Хильчиці Золочівського району на базі підприємства ТзОВ "Д-Мікс" запрацював новий завод з переробки олійних культур. Це підприємство перероблятиме 50 тисяч тонн олійних культур щороку, а плановий товарообіг – 550 млн грн на рік. 

"Тішить те, що кожного тижня на Львівщині відкривається нове підприємство, - зазначив під час урочистостей голова Львівської ОДА Олег Синютка. - Такі вітчизняні підприємства – це економічне майбутнє України. Це нові робочі місця і податкові надходження до бюджетів усіх рівнів". 

Втім, як повідомив засновник ТзОВ "Д-Мікс" Федір Шопський, компанія не зупинятиметься на досягнутому, а й надалі розвиватиметься.

"У планах на майбутнє – розширення виробничих площадок вирощування птиці, - розповів він. - Також маємо намір звести новий цех з глибокої переробки м’яса птиці, побудувати лінію пакування готової продукції та інше".

Варто зазначити, що із відкриттям заводу по переробці олійних культур додатково створено 45 робочих місць, а загалом на підприємстві уже працює 77 осіб.

Довідково:

Компанія "D-Мікс" – це високотехнологічний завод, що виробляє широкий спектр кормів для сільськогосподарських тварин найвищої якості. В структуру підприємства входять комбікормовий завод продуктивністю 45 тис тонн/рік; зернозберігальний комплекс зернових та олійних культур потужністю 45 тис тонн; цех по переробці соєвих бобів обсягом переробки 16 тис тонн/рік; завод з переробки олійних культур продуктивністю 50 тис тонн/рік; лабораторія для проведення аналізу вхідної сировини та готової продукції.

За період 2010-2015 до бюджетів усіх рівнів компанія сплатила податків на суму 47 млн грн.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ