Обласний молодіжний центр розпочинає новий етап розвитку

7 вересня 2016р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У вівторок, 6 вересня, у Львівському обласному молодіжному центрі відбулась перша спільна організаційна зустріч активної молоді, представників громадських організацій та молодіжних лідерів. Усі охочі мали змогу долучитись до розроблення стратегії розвитку Центру. Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Очікується, що обласний центр стане платформою для розвитку молодіжних громадських організацій, а також молоді загалом.

У процесі обговорень, зокрема, було оцінено наявний стан речей та визначено пріоритетні вектори подальшого розвитку. Спільно із молоддю представники Центру визначили й основні кроки для організації роботи за принципом "З молоддю і для молоді".

Нагадаємо, що Львівський обласний молодіжний центр нещодавно змінив адресу та переїхав на вулицю Винниченка 12, і завжди відкритий до співпраці!

Контакти: Тел: (032) 261-22-75, е-mail: lomc2001@gmail.comhttps://www.facebook.com/lviv.youth.center.

Довідка:

Європейські молодіжні центри в Будапешті та Страсбурзі є головною опорою молодіжного сектора Ради Європи. Вони виступають освітніми лабораторіями для розробки стандартів якості молодіжної роботи та центрами зосередження інновацій у питаннях формування молодіжної політики. Центри створюють власні навчальні матеріали та навчальні програми в цілях розвитку демократії та неформальної освіти. Таким чином, вони сприяють обміну знаннями та належними практиками серед професіоналів у молодіжному секторі на національному і міжнародному рівнях.

Україна активно переймає європейську модель. Зокрема, з ініціативи Міністерства молоді та спорту України підготовлено проект Постанови Кабінету Міністрів "Типове положення про молодіжний центр". У різних областях України при органах місцевого самоврядування такі центри уже функціонують.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ