На потреби освіти – понад 19 мільйонів гривень

6 вересня 2016р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Станом на кінець серпня на реалізацію заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки з обласного бюджету скерували понад 19 млн грн. Загалом у скарбниці на виконання заходів цієї Програми цьогоріч передбачили майже 86 млн грн. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Зокрема міські, районні бюджети та скарбниці об'єднаних територіальних громад отримали субвенційні кошти для облаштування опорних шкіл області сучасною матеріально-технічною базою – близько 11,5 млн грн, на придбання спортивного обладнання та інвентаря для навчальних закладів області –  3 млн грн, і на придбання підручників для учнів 4-х, 7-х класів – понад 4,5 млн грн.

Передбачили в обласному бюджеті і близько 64 млн грн на закупівлю шкільних автобусів та 1 млн грн – на модернізацію комп'ютерної бази навчальних закладів”.

Також ще одним напрямком розвитку освіти Львівщини стане підтримка молодих вчених та відомих фахівців і заохочення студентів. З бюджету Львівщини виділять 1 млн грн на виплати премій молодим та відомим вченим з нагоди Всесвітнього дня науки та 800 тис грн – на вручення премій студентам ВНЗ з нагоди Дня студента.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ