Львів та Люблін готові до реалізації спільних проектів, - зустріч у ЛОДА

3 вересня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про налагодження тісної співпраці у культурній, освітній, економічній та інших сферах, зокрема реалізацію спільних проектів між польським м. Люблін та Львівщиною йшлося на зустрічі голови ЛОДА Олега Синютки із Президентом м. Люблін Кшиштофом Жуком у суботу, 3 вересня.

"Ми зацікавленні у поглибленні співпраці між регіонами, зокрема в економічній, освітній, туристичній галузях, сфері інфраструктури, - наголосив Кшиштоф Жук. - Вартувало би налагодити залізничне сполучення Львів-Люблін, що сприятиме покращенню контактів у туристичній та бізнес-сфері. Також важливою є реалізація спільних проектів у сфері охорони навколишнього середовища та обмін досвідом у галузі культури".

За словами Президента Любліна, польський регіон зацікавлений також у тісній співпраці на базі університетів та можливості "подвійного диплому". "Університети повинні готувати хороші кваліфікаційні кадри, особливо у сфері ІТ-технологій, вже підлаштовуючи їх для роботи у конкретних сферах бізнесу", - зазначив Кшиштоф Жук

Розповів Президент Любліна і про успішний досвід свого та українських міст у сфері реалізацій проектів, співпрацю між українськими та польськими університетами, а також про українців зі Східної України, які на сьогодні успішно навчаються та працюють у Любліні.

"Ви запропонували дуже багато ідей для реалізації, тому сподіваємось спільними зусиллями нам вдасться визначити конкретні цілі та зреалізувати важливі проекти у багатьох сферах, - наголосив Олег Синютка. - Зокрема, якщо Львів і Люблін об'єднають зусилля, то у бізнес-сфері та на ринку праці можна буде конкурувати з українською та польською столицями".

У подальшому сторони домовилися визначити конкретні цілі для реалізацій спільних проектів.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ