У Львівській ОДА підписали Меморандум у галузі охорони навколишнього середовища

30 серпня 2016р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

У понеділок, 29 серпня, у Львівській ОДА підписали Меморандум про співпрацю у сфері охорони навколишнього природного середовища у межах транскордонного простору Львівської області. Сторони-підписанти – департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Інститут транскордонного співробітництва і європейської інтеграції.

Про це повідомив директор департаменту Руслан Гречаник.

Він зокрема розповів про основні напрямки співпраці між сторонами у рамках договору.

"Ми прагнемо спiльними зусиллями активiзувати консультацiйнi послуги та тренiнги для органiв мiсцевої влади i пiдприємцiв щодо розробки, супроводу iнвестицiйних проектів, - зазначив Руслан Гречаник. - Також органiзовуватимемо конференцiї, круглi столи, форуми з питань прикордонної спiвпрацi у сферi охорони навколишнього природного середовища, розроблятимемо програми i галузеві стратегiї розвитку з метою вирiшення екологiчних проблем в регiонах областi, залучаючи іноземних експертів".

Розповів директор департаменту і про намір розробляти новi форми транскордонної спiвпрацi та впроваджувати їх на прикордонному просторi для розв’язання проблем охорони природних ресурсів. А також про плани щодо створення спiльних проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Бiлорусь-Україна з метою розвитку i збереження бiорiзноманiття.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ