Освітяни Львівщини на конференції обговорили пріоритети галузі на наступний навчальний рік

25 серпня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У четвер, 25 серпня, у Львові відбулась щорічна серпнева конференція педагогічних працівників "Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти у 2015/16 навчальному році та завдання на 2016/17 навчальний рік".

У роботі конференції взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, заступник Міністра освіти Павло Хобзей, заступник голови облдержадміністрації Юрій Підлісний, а також представники районних освітянських профспілок, керівники районних відділів освіти, педагогічні працівники, керівники вищих навчальних закладів та інші.

Під час свого виступу Олег Синютка наголосив, що влада намагається створювати комфортні умови для роботи працівників освіти, а вони, в свою чергу, повинні створити всі умови для навчання і гідного виховання учнів – майбутнього України.

"Щастя вчителя багато в чому залежить від того, чи щасливі ваші випускники. Ви, педагоги, формуєте майбутнє, від вас залежить, яким буде нове покоління. І напередодні навчального року я закликаю вас стати творцями нашого майбутнього, стати співавторами нашої освітянської реформи і тоді вона буде такою, як треба. Через шлях пошуку, помилок, але це буде спільна і, безумовно, плідна праця", - зазначив Олег Синютка.

В рамках конференції доповідачі проаналізували результати діяльності відділів освіти та навчальних закладів області щодо надання якісних освітніх послуг та проаналізували виконання заходів, спрямованих на  реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі. Також освітяни підвели підсумки роботи попереднього навчального року,  визначали стратегічні пріоритети розвитку освіти області, шляхи їх реалізації.

Окрім того, заступник Міністра освіти Павло Хобзей презентував проект "Нова школа. Простір освітніх можливостей", а також вручив кращим педагогам області почесні грамоти Міністерства освіти і науки.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ