На Львівщині працює 37 ЦНАПів: у вересні-жовтні відкриють ще три

17 серпня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Станом на 1 серпня поточного року на Львівщині функціонує 37 Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП): 20 працюють при райдержадміністраціях, 9 – при містах обласного значення, 4 – у Львові, по 2 – при об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) і містах районного значення.

Про це повідомила начальник адміністративного управління апарату облдержадміністрації Оксана Адамик під час наради голови ЛОДА Олега Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

За її словами, у вересні розпочнуть роботу ЦНАПи у Новострілищанській і Гніздичівській ОТГ Жидачівського  району, а також у Франківському районі Львова - у жовтні.

Оксана Адамик звернула увагу, що з квітня 2016 року органи місцевого самоврядування набули повноважень з реєстрації місця проживання /перебування та зняття з місця реєстрації /перебування фізичних осіб.

Крім того, з травня ЦНАПи здійснюють державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

"Ми будуємо ЦНАПи як основний посередник між владою і людьми, тому сервіс у ЦНАПах – на особливому контролі", - наголосив Олег Синютка.

Ключові слова:

зверненнясервісЦНАП
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ