Питанням щодо земельних ділянок у Дублянах займеться прокуратура

16 серпня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка звернувся в обласну прокуратуру щодо розслідування питань, пов’язаних із земельними оборудками у м.Дубляни Жовківського району.

Таке звернення керівник Львівщини підписав у вівторок, 16 серпня, після зустрічі із місцевими громадянами, котрі з пікетом прийшли під стіни облдержадміністрації. Мешканці скаржились на непрозорий розподіл земельних ділянок поблизу Дублян, які планують виділити для учасників антитерористичної операції.

У розмові із пікетувальниками Олег Синютка також наголосив, що у цьому питанні спершу потрібно сформувати чіткий список учасників АТО, які претендують на земельну ділянку. "До цього списку повинні потрапити виключно люди, які справді захищали нас від загарбника. І ми не можемо їм відмовити, адже вони мають на це законне право".

Голова ОДА також зазначив, що наприкінці серпня зустрінеться разом із претендентами на земельні ділянки із міським головою Дублян, щоб проаналізувати ситуацію. А вже у вересні це питання обговорять спільно із громадою міста.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ