На Форумі видавців у Львові очікують більше 40 тисяч відвідувачів

12 серпня 2016р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

На початку осені, 15-18 вересня, Львів традиційно перетвориться на величезний книжковий ярмарок та літературний фестиваль. Вже у 23-ій раз місто прийматиме Міжнародний книжковий Форум видавців. Щоразу цей захід стає все масштабнішим, зокрема й цьогоріч організатори запланували близько тисячі різноманітних заходів та очікують понад 40 тисяч відвідувачів.

Про це йшлось у п’ятницю, 12 серпня, на організаційній нараді у голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки щодо підготовки 23 Міжнародного книжкового Форуму видавців у Львові.

Як повідомила, президент ГО "Форум видавців" Олександра Коваль, робота з підготовки до Форуму відбувається у плановому режимі. "Ми укладаємо угоди з оренди приміщень та інформаційного супроводу. Також триває затвердження розширеного плану заходів", - зазначила вона.

Учасники наради, серед яких представники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів та державних установ, основну увагу зосередили на питанні безпеки відвідувачів Форуму.  Йшлось і про забезпечення громадського порядку та контролю за безпекою дорожнього руху біля місць проведення заходів.

Розглянули й питання щодо належного медичного забезпечення, медіа-підтримки, а також розповсюдження поліграфічної інформаційної продукції.

"Форум видавців – це дуже знаковий захід для Львівщини, тому щоразу ми повинні планувати його особливо ретельно", - на завершення наради голосив Олег Синютка.

Більше інформації про 23 Національний книжковий Форум можна дізнатись тут.

Довідково:

Форум видавців у Львові – інтелектуальна та культурно-мистецька подія №1 в Україні та одна з найбільших у Східній Європі. З 1994 року її проводить ГО "Форум видавців".

Мета Форуму: сприяння розвиткові українського суспільства, зростанню культурного, інтелектуального і професійного потенціалу особистості і громад, кращій соціальній адаптації людей; промоція української літератури в Україні і за кордоном, іноземної в Україні; створення сприятливих умов для взаємодії читачів та видавців; сприяння розвиткові в Україні цивілізованого книжкового ринку.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ