Понад 450 медиків вдосконалили навики із надання екстреної допомоги

11 серпня 2016р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Днями на Львівщині завершився курс тренінгів із надання екстреної медичної допомоги пацієнтам у критичних станах. Більш ніж за два тижні навчання пройшли 465 медичних працівників у 17-ти районних лікарнях. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Тренінги проводили викладачі - інструктори навчально-тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Медики лікувальних установ області вправлялися у проведенні серцево-легеневої реанімації з використанням дефібрилятора, прийомів та засобів для забезпечення прохідності дихальних шляхів, проведенні первинного та вторинного обстеження, глюкометрії та медикаментозної терапії невідкладних станів.

Окрім того, на навчаннях відпрацьовували порядок дій медичного персоналу приймальних відділень  під час поступлення великої кількості потерпілих, вміння працювати у команді, а також основні етапи надання медичної допомоги. Зокрема, йдеться про серцево-легеневу реанімацію, діагностику та надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах на місці події, правила роботи та застосування медичної апаратури тощо.

Довідково:

Впродовж останніх років навчально-тренувальний відділ практикує організацію та проведення виїзних тренінгів-навчань для медичних працівників закладів охорони здоров я області. Це одне з інноваційних впроваджень у систему післядипломної підготовки медиків.

Метою навчань є підготовка медиків всіх ланок до роботи за єдиними стандартами у системі екстреної медичної допомоги як в умовах стаціонару, так і в позашпитальних умовах, дотримання принципів спадкоємності та наступності.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ