Триває бюджетний процес на 2017 рік: в ОДА розглянули пропозиції департаментів

11 серпня 2016р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Щоб залучити на Львівщину додаткові джерела доходів самостійні структурні підрозділи облдержадміністрації підготували пропозиції центральним органам влади для врахування у проекті бюджету на 2017 рік. Вони, зокрема, стосуються удосконалення чинного бюджетного законодавства та видатків на реалізацію ряду державних програм.

Про це сьогодні, 11 серпня, йшлось на нараді у голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.

Головний фінансист області Олег Демків розповів про хід виконання заходів бюджетного процесу та озвучив ряд пропозицій, які подали самостійні структурні підрозділи облдержадміністрації. Зокрема, серед них – перехід на монетизацію пільг та продовження на 2017-2018 роки експерименту із фінансування ремонту доріг за рахунок коштів від перевиконання митних платежів. "До центральних органів влади вже направлено базові показники для формування та розподілу обсягів міжбюджетних трансфертів", - наголосив Олег Демків.

Під час наради також йшлося про особливості формування бюджету на 2017 рік. За словами директора департаменту фінансів Олега Демківа, у держбюджеті заплановане створення дорожнього фонду (акцизний збір з палива, ввізне мито на нафтопродукти, плата за проїзд автодорогами), передбачаються й кошти для Фонду енергоефективності та на інвестиційні проекти.

Нагадаємо, 15 липня голова Львівської обласної державної адміністрації підписав розпорядження, яким затвердив План заходів із забезпечення формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2017 рік.

Ключові слова:

бюджетгрошіфінанси

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ