Екологи попереджають про штрафи за засмічення місць відпочинку

5 серпня 2016р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Департамент екології та природних ресурсів вкотре звертається до мешканців Львівщини з проханням не засмічувати лісові масиви та лісопаркові зони.

"Залишене у парках, скверах, лісосмугах побутове сміття не лише засмічує довкілля, а й нищить екосистему, оскільки виділяє отруйні речовини. Також може бути джерелом виникнення пожеж, - наголосив директор департаменту Руслан Гречаник. - Тому після відпочинку на природі не забувайте прибрати за собою все сміття".

Нагадали мешканцям Львівщини про те, що згідно зі ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення засмічення лісів відходами є порушенням, що передбачає штраф для громадян у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а для посадових осіб - від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Навели у департаменті екології та природних ресурсів і цікаві факти про залишене сміття в екосистемах. Зокрема такі: скло розкладається понад 1000 років, офісний папір - 2 роки, пластикові пляшки - близько 180-200 років, автоакумулятори - близько 100 років, фольга - більше 100 років, електричні батарейки - 110 років, гумові покришки - 120-140 років, алюмінієві банки - 500 років.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ