Як виконують обласні програми, скільки передбачено коштів – про це на онлайн-платформі

5 серпня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Вже з травня на сайті Львівської ОДА працює онлайн-платформа реалізації обласних програм (розділ "Актуальна інформація"), котру розробив департамент економічної політики облдержадміністрації. Цей ресурс дає змогу кожному громадянину ознайомитись із програмами у різноманітних галузях, які діють на Львівщині, переглянути, куди пішли кошти з обласного бюджету, який рівень виконання програм.

"Платформа містить інформацію про фінансування усіх обласних програм, зокрема обсяги передбачених та фактично витрачених коштів. Також тут можна дізнатись про організацію конкретних заходів у рамках кожної програми та переглянути фотозвіти із виконання", - розповідає директор департаменту економічної політики ОДА Роман Филипів.

Зазначимо, що у 2016 році на Львівщині реалізується 41 обласна програма, на реалізацію заходів яких передбачено фінансування з обласного бюджету – 825,9 млн грн. "Станом на 29 липня фінансується 31 програма на суму 231,6 млн грн. Рівень фінансування від загальних річних обсягів – 28%", - додав керівник департаменту.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ