Львівська дзюдоїста Василина Кириченко виборола "бронзу" юніорського Кубка Європи

29 липня 2016р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Днями у столиці Чехії м. Прага завершилися сутички відкритого етапу Кубка Європи з дзюдо серед юніорів та юніорок віком до 21 року. У цих змаганнях взяли участь 400 спортсменів-дзюдоїстів з 28-ми країн "старого континенту", а також збірні США та Південної Кореї.

У ваговій категорії +78 кг національні кольори захищала представниця Львівщини, вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2 м. Львова, студентка ЛНУ імені Івана Франка Василина-Ірина Кириченко (тренер Андрій Надопта, Араз Туваков). У підсумку вона посіла третє місце, здолавши на шляху до нагороди візаві з Чехії та Англії. На шляху до п’єдесталу вона поступилась лише представниці збірної Туреччини.