На Сокальщині обговорили можливість створення нового національного природного парку

21 липня 2016р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

У середу, 20 липня, відбулась нарада щодо створення національного природного парку на території Сокальського району. Участь у нараді взяв директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник, а також представники владних структур Сокальщини, науковці та громадськість.

Руслан Гречаник зазначив, що створення національного природного парку на Сокальщині є вкрай важливим, адже він позитивно вплине на екологічну ситуацію регіону та сприятиме її стабілізації в майбутньому, як в межах району так і області зокрема.

"Національний природний парк на території Сокальського району сприятиме збереженню біологічного і ландшафтного різноманіття з одного боку, та створенню умов для відпочинку населення та розвитку зеленого туризму – з іншого. Він слугуватиме природною базою для ведення екологічного моніторингу за природними і антропогенними змінами у довкіллі регіону", - зазначив Руслан Гречаник.

За його словами, площа заповідних об’єктів та територій природно-заповідного фонду Львівщини на сьогоднішній день становить 157,5 тис га, що складає 7,2% від загальної площі області, натомість у ФРН відсоток заповідності складає 42,3%, США – 27,08%, РП Польща – 23%.

По завершенню виступів учасниками наради окреслено подальші кроки щодо створення національного природного парку.

Нагадаємо, що в межах Сокальського району створено 14 об’єктів та територій природно-заповідного фонду загальною площею 3299,1 га. Зокрема, парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва "Парк ХVIII ст. с. Тартаків"; лісовий заказник "Великий ліс", ботанічний заказник "Волицький"; ландшафтний заказник "Федорівка"; заповідні урочища: "Борове", "Великомостівське", "Борок"; ботанічні пам’ятки природи: "Віковий ясен", "Дуб Длань Русі", "Ясен Яна Павліковського", "Дуб Куличків", "Липа Святого Михаїла" та "Дуб Спасителя".

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ