Олег Синютка зустрівся із депутатами Європейського парламенту

19 липня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У вівторок, 19 липня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією політичної групи "Альянс лібералів та демократів за Європу" Європейського Парламенту. Під час зустрічі зокрема йшлося про економічно-політичну ситуацію в Україні та залучення іноземних інвестицій в економіку Львівського регіону.

"Для нас на сьогодні дуже важливою є першість Львівщини у запровадженні європейських стандартів, і ми дуже сподіваємось на вашу підтримку, - наголосив Олег Синютка. - Особливу увагу приділяємо таким питанням як боротьба з корупцією, реформа децентралізації та залучення інвестицій в економіку регіону".

Очільник області розповів європейським політикам про успішні реформи на території нашого регіону, зокрема позитивний інвестиційний клімат, систему закупівель ProZorro, розвиток інфраструктури у регіоні, нововведення у системі енергозбереження, а також про втілення реформи децентралізації в області та необхідність продовження її поглиблення на рівні районів.

Зі свого боку Президент партії "Альянс лібералів та демократів за Європу" в Європейському Парламенті Ганс ван Баален зазначив, що його партія прагне бачити нашу державу у складі європейської спільноти, а віце-президент політичної групи "Альянс лібералів та демократів за Європу" у Європейському Парламенті Петрас Ауштревічюс розповів про підтримку нашої держави на Заході та наголосив, що саме Львівщина має стати успішним прикладом в країні для інших регіонів.

Також на зустрічі йшлося про скасування візового режиму ЄС для України. "Для нас питання запровадження безвізового режиму на сьогодні є дуже важливим, оскільки ми дуже добре усвідомлюємо переваги для України від підписання цієї угоди та її значення загалом", - акцентував євродепутат Петр Єжек.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ