Мешканців Львівщини запрошують на фестиваль етноодягу "Аристократична Україна"

19 липня 2016р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Фестиваль "Аристократична Україна" запрошує усіх охочих у Замок-музей Радомисль продемонструвати та оглянути етнічний і стилізовано-етнічний одяг та аксесуари. Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Захід "Аристократична Україна" – це унікальний шанс для кожного продемонструвати власні етнонадбання й популяризувати етнічний одяг у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу.

У програмі фестивалю зокрема – показ-дефіле моделей в етновбранні чи стилізованому під етно одязі з представленням аксесуарів – прикрас, віночків, жіночих сумочок, нагородження переможців показу у спеціальних номінаціях фестивалю, ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь, фотосесія моделей та виробів.

Номінації фестивалю: "Краща українська етносукня", "Краща етносукня фестивалю", "Краща вишиванка", "Кращий аксесуар", "Кращий віночок", "Краща майстриня", "Кращий дизайнер", "Краща вишивальниця", "Краща модель" тощо.

Відбудеться фестиваль у суботу, 30 липня, на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль, що на Житомирщині.

Для участі у фестивалі необхідно заповнити онлайн анкету:  http://goo.gl/forms/9rUjZ0FChJbPlkH13.

За детальною інформацією звертайтеся до контактної особи від організаційного комітету фестивалю Руслана Велігодського за телефоном: 050 856 57 30; e-mail:bogomolets7@gmail.com.

Зазначимо, серед організаторів заходу – історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль, ГО "Громадський інформаційний простір" за підтримки народного депутата України Ольги Богомолець.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ