На Львівщині підсумували результати електронних закупівель у системі Prozorro

14 липня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

З 1 червня розпорядники бюджетних коштів Львівської області розпочали закупівлі через авторизовані електронні майданчики "Prozorro". За підсумками місяця в онлайн системі вони розмістили 191 електронне оголошення та зекономили близько 20% бюджетних коштів.

Про це розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів у четвер, 14 липня, під час наради за участю голови облдержадміністрації Олега Синютки, керівників районів та міст обласного значення.

Нагадаємо, що йдеться про закупівлю товарів і послуг, вартість яких становить не менше 10 тисяч гривень, та не перевищує 200 тисяч гривень.

За словами Романа Филипіва, із загальної кількості оголошень в електронній системі Prozorro розпорядники бюджетних коштів, які входять у мережу структурних підрозділів облдержадміністрації, розмістили 156 оголошень, а районів та міст області – 35. Станом на сьогодні завершено 42 закупівлі, ще 56 розглянуто і очікується підписання договору. Також 27 пропозицій перебуває на етапі кваліфікації учасників, 14 закупівель відмінено за ініціативою замовника та 46 не відбулося у зв’язку з відсутністю учасників.

"За результатами аукціонів замовникам, котрі брали участь у електронних закупівлях, вдалось зекономити 20% бюджетних коштів, - наголосив керівник департаменту. - Ми бачимо, що динаміка закупівель у системі Prozorro вказує на її ефективність".

Зазначимо, що за червень замовники планували закупити товарів на суму 262 тис грн, проте в результаті торгів вартість укладених договорів знизилась до 211 тис грн.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ