На Львівщині підсумували результати електронних закупівель у системі Prozorro

14 липня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

З 1 червня розпорядники бюджетних коштів Львівської області розпочали закупівлі через авторизовані електронні майданчики "Prozorro". За підсумками місяця в онлайн системі вони розмістили 191 електронне оголошення та зекономили близько 20% бюджетних коштів.

Про це розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів у четвер, 14 липня, під час наради за участю голови облдержадміністрації Олега Синютки, керівників районів та міст обласного значення.

Нагадаємо, що йдеться про закупівлю товарів і послуг, вартість яких становить не менше 10 тисяч гривень, та не перевищує 200 тисяч гривень.

За словами Романа Филипіва, із загальної кількості оголошень в електронній системі Prozorro розпорядники бюджетних коштів, які входять у мережу структурних підрозділів облдержадміністрації, розмістили 156 оголошень, а районів та міст області – 35. Станом на сьогодні завершено 42 закупівлі, ще 56 розглянуто і очікується підписання договору. Також 27 пропозицій перебуває на етапі кваліфікації учасників, 14 закупівель відмінено за ініціативою замовника та 46 не відбулося у зв’язку з відсутністю учасників.

"За результатами аукціонів замовникам, котрі брали участь у електронних закупівлях, вдалось зекономити 20% бюджетних коштів, - наголосив керівник департаменту. - Ми бачимо, що динаміка закупівель у системі Prozorro вказує на її ефективність".

Зазначимо, що за червень замовники планували закупити товарів на суму 262 тис грн, проте в результаті торгів вартість укладених договорів знизилась до 211 тис грн.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ